Jedeme dál ............

Jedeme dál….., Konečně se situace s corona virem uklidnila a sportovci mohou trénovat a hlavně i závodit. Už jsme se této chvíle nemohli dočkat, kdy odložíme roušky a vrhneme se do sportování. Začali jsme pilně trénovat a také závodit. Od května „zkušenější“ střelci trénují malorážku, na kterou dojíždíme na střelnici Skalka v Ostravě – Porubě. Mladí střelci si už také vyzkoušeli první malorážkové závody v Karviné a to 22.5. 2021 1. kolo a 5.6. 2021 2. kolo. Byl to pořádný adrenalinový zážitek. Venkovní střelnice, malorážkové zbraně, otočné terče… Všechno zvládli na jedničku a dokonce už i bodovali. Veronika Dobešová a Jindra Josl se ve druhém kole umístili na nádherném 3. místě a Ondra Tenk oba závody vyhrál. Dalším krásným sportovním zážitkem byla účast na finále PARDINI on-line vzduchovkové ligy 12. 6. 2021 ve slovenském Martině, kde postoupili tři naši střelci. Byl to netradiční závod, na který se postupovalo na základě výsledků zaslaných on-line (na elektronické terče). Jindra Josl postoupil do semifinále tohoto závodu. Do finále se mu již postoupit nepovedlo, ale i tak je účast na závodech v zahraničí cennou zkušeností. Naše střelce můžete také nově sledovat na instagramu: strelcibilovec