Finále Českého poháru talentované mládeže

Střelci opět v Plzni

Střelnice v Plzni – Lobzích dne 4.9. 2021 opět hostila střelce z celé ČR, kteří se probojovali svými výkony až do finále Českého poháru mládeže. Tohoto finále se zúčastnilo sedm střelců z Bílovce. Sice na medaile naši střelci zatím nedosáhli, ale podali velmi slušné a vyrovnané výkony. Z celkových 37 startujících se v kategorii dorostenci VZPi 40 umístil Ondra Lušňák na 7. místě s nástřelem 354 b., 9. místo obsadil Jindra Josl s 353 b., 11. skončil Adam Hon s 352 b., 12. Eda Rychlík s 351 b., a dvacítku nejlepších uzavíral Vašek Holub s nástřelem 348 b. Nejmladší účastnice tohoto finálového závodu byla naše Karla Joslová, která ve své kategorii dorostenek VZPi 40 vybojovala 21. místo s velmi pěkným výsledkem 338 b.V této kategorii startovalo 24 střelkyň. V juniorské kategorii VZPi 60 skončil na 14. místě z 21 soutěžících Ondra Tenk s nástřelem 549 b. Naši mladí sportovci podali slušné výkony, ovšem chybělo trošku toho sportovního štěstíčka – stačilo u mnohých nepokazit poslední položku a mohli zabojovat i o medaile. Pevně však věříme, že příště už ty medaile dovezeme!!!