Český pohár mládeže 3.kolo

3. kolo Českého poháru talentované mládeže

2020 byli naši sportovci opět v Plzni, kde se konalo už 3. kolo ČPTM a ač jsme tentokrát na medailové pozice děti nedosáhly, bylo toto 3. kolo pro naše sportovce úspěšné. Z deseti střelců šest nastřílelo přes 350 bodů, což je velmi slušný výkon. Dokonce Kryštof Jabůrek s výkonem 359 b. a osobním rekordem téměř pokořil hranici 360 bodů. Na tento krásný výsledek obsadil páté místo. Jindra Josl tentokrát výkonem 358 b. skončil šestý, Ondra Lušňák na 354b. desátý, Vašek Holub s 352 b. dvanáctý a nádherně střílel Adam Hon 350 b. a čtrnácté místo. Adam byl v Plzni a na takto velkých závodech poprvé a svým výkonem se mezi kluky skvěle zařadil. Matěj Mrva a Eda Rychlík se stejným výkonem 334 b. obsadili dvacáté páté a dvacáté šesté místo. Naše dorostenky opět vytáhla na přední pozice Veronika Dobešová s výkonem 357 b. skončila čtvrtá. Beátka Hrbáčová s 337 b. skončila devatenáctá a Anetka Kubíčková s 329 b. jedenadvacátá. Finále tohoto závodu se uskuteční 4.- 6.9. 2020 v Plzni a do tohoto finálového závodu postoupilo osm našich dětí z deseti. Je to ohromný úspěch a my pevně věříme, že se v tomto finálovém závodě naše děti neztratí a podají slušné výkony.