Bílovecká liga 3.kolo

3. kolo Bílovické ligy

V neděli 6.1. 2019 proběhlo na naší nové střelnici již 3. kolo Bílovecké ligy. Tohoto závodu se zúčastnilo 64 sportovců z celého Severomoravského kraje. Rekordní byla i účast „našich“ bíloveckých střelců. Ti závodili, až na jednoho, úplně všichni. Pro některé to byl první „opravdový“ závod. A jak už se stává téměř zvykem, naši střelci nezklamali a někteří se se svými krásnými výkony umístili na předních místech. Veronika Dobešová v kategorii starší dorost VzPi 40 s výkonem 357 bodů a osobním rekordem obsadila 3. místo, Jindra Josl v kategorii mladší dorost VzPi 40 s výkonem 330 bodů obsadil 3. místo, Ondra Lušňák ve stejné kategorii s výkonem 319 bodů obsadil 6. místo. Mnozí naši sportovci však na těchto závodech teprve sbírali cenné zkušenosti a my pevně věříme, že na dalším 4. kole, které proběhne koncem ledna, své výkony ještě vylepší. Jsme nesmírně rádi, že Město Bílovec je příznivě nakloněno střeleckému sportu a že díky velké podpoře Města Bílovce (rekonstrukce střelnice) jsme schopni pořádat tyto kvalitní závody.